#

SUMA

SUMA

PALŪKANOS

TERMINAS

GAUTI PASKOLĄ

1

300 - 25 000 €

Nuo 7%

12 - 84 mėn

2

1000 - 20 000 €

Nuo 2,7%

12 - 60 mėn

4

300 - 30 000 €

Nuo 5%

3 - 120 mėn

4

50 - 10 000 €

Nuo 6,5%

3 - 72 mėn

5

300 - 15 000 €

Nuo 4,9%

6 - 72 mėn

6

100 - 15 000 €

Nuo 8,97%

3 - 84 mėn

7

500 - 3000 €

Nuo 9%

12 - 36 mėn

8

50 - 30 000 €

Nuo 7,9%

3 - 120 mėn

9

500 - 25 000 €

Nuo 9%

3 - 84 mėn

10

500 - 15 000 €

Nuo 5%

12 - 96 mėn

Paskutinis atnaujinimas: 2024-04-14

Greitieji kreditai internetu

Šiuo metu greitieji krediti yra vienos iš populiariausių kreditų rūšių dėl to, kad šis kreditas suteikiamas greitai ir be jokių didelių formalumų. Greitųjų kreditų suma yra nuo 1000 eur iki 40 000 eur, o kredito grąžinimo terminas nuo 3 mėnesių iki 5 metų. Imant greitąjį kreditąą vartotojui yra suteikiama daugybė privalumų: nereikia pateikti ataskaitos apie panaudotą kreditą, nereikia įkeisti turto, suteikiama galimybė pasirinkti priimtiniausią kredito grąžinimo ir palūkanų mokėjimo būdą, taip pat suteikiama galimybė grąžinti kreditą ankščiau termino (be papildomo mokesčio).

Šiuo metu tai vienas iš populiariausių kreditų rūšių. Atsiradus nenumatytoms išlaidoms arba tiesio pritrūkus pingų ir kai jų reikia gauti skubiai žmonės imasi greitųjų kreditų teikamų paslaugų.  Greitas kreditas, ką jau galima suprasti iš jų pavadinimo, yra suteikiamas greitai ir be jokių didelių formalumų, kas yra labai patogu pritrūkus pingų.

Greitųjų kreditų suteikimo suma yra iki 40 000 eur, o kredito terminas yra nuo 3 mėn. iki 5metų. Greitieji kreditai suteikiami valiuta yra litai, eurai arba JAV doleriai ( jeigu kliento valiuta gaunama JAV doleriais).

Greitieji kreditai turi daug privalumų. Imant greitą kreditą Jums nereikės pateikti ataskaitos kur ir kam išleidote kredito pinigus. Jums nereikės įkeisti turto (kas yra labai pavojinga).  Yra suteikiama galimybė pasirinkti palankiausią palūkanų mokėjimo ir kredito grąžinimo būdą.  Taip pat yra galimybė apsidrausti ir suteikti finansinį saugumą sau ir savo artimiesiems. Suteikiama galimybė grąžinti kreditą ankščiau laiko be papildomo mokesčio.

Kreditai  yra išduodami su fiksuota metų palūkanų norma (palūkanos nekeičiamos iki kredito  padengimo pabaigos). Nuo kiekvieno kliento finansinių galimybių įvertinimo, kredito  valiutos, skolinimosi laikotarpio ir kitų naudojamų banko paslaugų priklauso palūkanų dydis.

Kreditų grąžinimui ir palūkanų mokėjimui yra suteikiami du būdai:

1) Anuetų metodas – klientas kas mėnesį moka tą pačią sumą.

2) Linijinis metodas – klientas kreditą grąžina lygiomis dalimis, o palūkanos laikui bėgant mažėja.

Kreditai internetu

Kreditai  internetu yra labai patogus būdas gauti kreditą greitai ir nė neiškėlus kojos iš namų, tiesiog sėdint prie savo kompiuterio. Kredito  internetu yra prieinamos visą parą, kada tik Jums gali prireikti kredito.  Jums tereikia prisiregistruoti internetinėje svetainėje, teikiančioje kreditus ir jau esant registruotam vartotojui pateikti paraišką apie norimą gauti kreditą. Paraiškoje reikia nurodyti savo savo asmeninius duomenis, o kreditus teikiantiems darbuotojams juos patikrinus ir įsitikinus, kad galėsite kreditą grąžinti, paskola Jums bus pervesta tiesiai į Jūsų sąskaitą. Kreditas  internetu – paprasta, saugu ir greita!

Kreditas internetu – vadinamos įvairiai: sms kreditas, greiti kreditai, kreditai kompiuteriu, taip pat momentinis kreditas, kreditai internetu, greitas kreditas tačiau visi šie sinonimai reiškia tą patį – greitos paskolos internetu. Pastaruoju metu labai išpopuliarėjo kreditai, kurioos teikiamos internetu. Internetu teikiami kreditaiyra patogios tuo, kad Jums nereikia niekur eiti – visą paskolos gavimo procesą galite atlikti namuose, prie kompiuterio, kas užtruks iki 30 minučių, taip sutaupydami daug laiko.

Norit gauti kreditą internetu reikia užsiregistruoti internetinėje svetainėje, kuri teikia kreditus, užpildyti trumpa anketėlę ir nurodyti sumą pinigų, kurią norite gauti. Greitųjų kreditų darbuotojai gavę Jūsų paraišką patikrina duomenis apie Jus ir įsitikinę, jog sugebėsite kreditą gražinti iškart ją Jums suteikia, pervesdami į asmeninę sąskaitą. Šauniausia yra tai, kad Jūs galite gauti kreditus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nesvarbu kokia tai diena – pirmadienis ar sekmadienis, Kalėdos ar Naujieji metai, kreditasJums bus suteiktas.

Kreditus internetu ( kaip ir kreditus banke) gali gauti Lietuvos Respublikos asmenys sulaukę pilnametystės (18 metų) ir turintys pastovias pajamas bei neturintys skolų. Kreditai, teikiami internetu gali būti įvairaus dydžio, tačiau dažniausiai internetu neteikiamos didesnės nei 7000 Lt paskolos (norint gauti didesnę sumą reikia kreiptis į banką), išskyrus tuos atvejus, jei Jūs esate lojalus ir pastovus klientas. Kredito grąžinimo laikas taip pat įvairus – nuo kelių diienų iki kelių mėnesių.

Galima šį terminą ir pratęsti, tačiau tuomet ir palūkanų norma padidės. Tačiau prieš imant kreditą visgi reiktų gerai apmąstyti, ar Jūs sugebėsite tą kreditą grąžinti. Patarina neimti kreditoiš pirmos pasitaikiusios įminės teikiančios kreditus, o „panaršyti“ internete ir susirasti įmonę, kuri labiausiai atitiktų Jūsų poreikius ir norėtų mažiausių palūkanų, o gal net suteiktų kreditą ir be jų, jei skolinatės pirmą kartą.